Rozmiar nie gra roli

Wielu mężczyzn obawia się, że posiadając penisa o niewielkich rozmiarach nie będą w stanie zadowolić swojej partnerki a sami uzyskają niewielką satysfakcję seksualną. Nie są to jednak uzasadnione obawy jako że rozmiar członka nie determinuje przyjemności seksualnej. Znacznie ważniejsze są takie czynniki jak technika i odpowiednia stymulacja narządów mężczyzny i kobiety. Istotny jest przy tym wybór odpowiednich pozycji, w których partnerzy osiągną maksymalną rozkosz.

Prosta i skuteczna – pozycja od tyłu

Dla osób z niewielkim członkiem idealną techniką będzie standardowa pozycja “od tyłu”. W tej pozycji kobieta powinna podeprzeć się dłońmi będąc na czworakach lub położyć na brzuchu, jednocześnie unosząc biodra i wypinając pośladki w stronę partnera. Ten zaś stojąc bądź siedząc za nią wprowadza członka do pochwy. W celu intensyfikacji doznań partnerka może ścisnąć pośladki oraz mięśnie krocza, by zwęzić wejście do waginy.

Klasycznie z drobną modyfikacją – pozycja na sternika

Inną skuteczną techniką może być tzw. pozycja na sternika, zwana również pozycją huzarską. Przypomina nieco tradycyjną pozycję na misjonarza, z tą różnicą, że nogi partnerki pozostają wyprostowane i oparte na ramionach partnera. Ten zaś klękając przed kobietą wprowadza penisa do jej pochwy. W tej pozycji tak jak w poprzedniej ważne jest, by kobieta wspomogła swojego mężczyznę i starała się maksymalnie zacisnąć mięśnie krocza.

Z dominacją kobiety – pozycja na jeźdźca

Kolejną propozycją może być odwrócona pozycja na jeźdźca. Kobieta siada w niej okrakiem na miednicy partnera w taki sposób, aby jego członek znalazł się w wejściu do pochwy. W tej pozycji kobieta może decydować o szybkości i sile stosunku, ale równie istotne są także ruchy partnera. Dla zwiększenia doznań partnerka powinna usiąść plecami do twarzy kochanka.

Mężczyźni posiadający penisy niewielkich rozmiarów nie powinni martwić się, że nie sprostają wymaganiom swojej partnerki. Jeśli tylko zadbają o odpowiednie pobudzenie, namiętną atmosferę i wybiorą zalecaną technikę, przyjemność będzie tak samo satysfakcjonująca jak w przypadku mężczyzn o większych członkach.


Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Przez admindf1 Uncategorized 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *