Jakie są skutki uboczne stosowania Kamagry?

Kamagra to jeden z najbardziej znanych i najlepszych leków na erekcję. Niestety, tak samo jak w przypadku każdego produktu medycznego, oprócz pozytywnych skutków stosowania spotkamy się również z efektami ubocznymi. Nie musimy się jednak obawiać, gdyż lek został bardzo dobrze przetestowany, a skutki uboczne nie są groźne dla życia. Musimy jednak pamiętać o kilku zasadach. Jedna z nich to zakaz spożywania alkoholu, gdy stosujemy Kamagrę, druga to zakaz przekraczania zalecanej dawki. Nie należy także łączyć Kamagry z środkami wspomagającymi pracę układu krążenia.

Środki uboczne stosowania Kamagry

Środki uboczne stosowania Kamagry nie są niebezpieczne dla zdrowia. Możemy spodziewać się lekkich zawrotów głowy, niestrawności, zaczerwienienia twarzy i kończyn, senności, arytmii wymiotów oraz zmęczenia. Bardzo rzadko zdarza się również krwawienie z nosa, omdlenie, nadciśnienie i udar serca.

Stosując Kamagrę zgodnie z tym, co zapisano na ulotce i nie mieszając jej z alkoholem, istnieje minimalne prawdopodobieństwo, że cokolwiek nam się przytrafi.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

 

Przez admindf1 Uncategorized 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *