Celebryci kochają soczewki kontaktowe

Dla wielu osób ze świata showbiznesu noszenie okularów jest dużą uciążliwością, zwłaszcza dla aktorów, którzy często zmieniają swój wizerunek. Wiele artystów jest użytkownikami soczewek kontaktowych, które pozwalają im w pełni poddać się charakteryzacji do roli. Część z nich wybiera soczewki aby nie pokazywać się publicznie
w okularach, bywa, że artysta dopiero w którymś z udzielanych wywiadów przyznaje się do dużej wady wzroku.

Johnny Depp, Marilyn Manson, Lady Gaga, Megan Fox, Madonna, te i wiele innych gwiazd pokochało soczewki kontaktowe!

Soczewki mogą służyć zmianie wizerunku dlatego często bywa, że są wykorzystywane przez charakteryzatorów na potrzeby charakteryzacji aktora do roli. Gdy kreacja do roli nie wymaga dużej zmiany i wystarczy naturalnie wyglądająca zmiana koloru oczu, sprawdzą się soczewki kontaktowe Freshlook. Angelina Jolie słynie z tego, że do każdej roli zmienia kolor oczu aby lepiej wczuć się w postać i jak najlepiej odegrać swoją rolę.

Również wiele polskich gwiazd jest użytkownikami soczewek kontaktowych między innymi Anna Mucha na co dzień używa soczewek kontaktowych. Jakiś czas temu przyznała się, że ma wadę wzroku -8 dioptrii. Każdy zapewne pamięta Natalię Kukulską, gdy w dzieciństwie nosiła okulary z bardzo grubymi szkłami. Obecnie rzadko pokazuje się w okularach, na co dzień wybiera komfort jaki niosą za sobą soczewki kontaktowe.

Czasami charakteryzacja do filmu wymaga drastycznej zmiany wizerunku aktora, np. Johnny Depp do roli w filmie „Alicja w Krainie Czarów” poddał się całkowitej charakteryzacji aby stać się Szalonym Kapelusznikiem. Dopełnieniem kreacji postaci były wyraziste zielone soczewki kontaktowe. Osoby chcące zmienić swój wizerunek np. na przebieranej imprezie mogą uzyskać efekt oczu wampira lub zombie dzięki aplikacji soczewek kontaktowych Crazy Lens. Marka oferuje kwartalne soczewki kontaktowe wyraźnie zmieniające kolor oczu, które idealnie sprawdzą się na tę okazję!

Przez admindf1 Uncategorized 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *